• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta

Me blerjen e çdo dysheku Dormeo, merr falas dhuratë në vlerë 140€!

 • Dyshek Dormeo me Dhurate FalasDyshek Dormeo me Dhurate Falas
  +DHURATË

  DHURATË JORGAN & JASTËK

  Me blerjen e çdo dysheku Dormeo merrni Falas Dhuratë Jorgan dhe Jastëk në vlerë deri në 140€

  Dormeo Natura Set Jorgan dhe Jastëk ju sjellë natyrën në dhomën tuaj të gjumit

  Më shumë

  DHURATË JORGAN & JASTËK

  Me blerjen e çdo dysheku Dormeo merrni Falas Dhuratë Jorgan dhe Jastëk në vlerë deri në 140€

  Dormeo Natura Set Jorgan dhe Jastëk ju sjellë natyrën në dhomën tuaj të gjumit

  Më shumë
 • Dormeo Sleep Sensation Jorgan dhe JastëkDormeo Sleep Sensation Jorgan dhe Jastëk
  -50% ZBRITJE

  Dormeo Jorgan dhe Jastëk

  Çmimi i rregullt 69,90 EUR

  Çmimi: 34,90 EUR

  Më shumë

  Dormeo Jorgan dhe Jastëk

  Më shumë
 • Dormeo Sleep Sensation Jorgan dhe JastëkDormeo Sleep Sensation Jorgan dhe Jastëk
  -30%

  Batanije me ngrohje

  Çmimi i rregullt 69,90 EUR

  Çmimi: 48,93 EUR

  Më shumë

  Batanije me ngrohje

  Më shumë
  • Pagesa pas pranimit të porosisë
   Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
  • Transport në të gjithë Kosovën
   Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
  • Na telefononi

   Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 77

  • Pagesa 100% të sigurta
   Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

  Dormeo Kosova - Brend që siguron komfort dhe kualitet të lartë të gjumit

  Dyshek, mbulesa, këllëf, batanije, jorgan, jastak, mbishtresa dhe aksesorë kualitativ. Çdo gjë që ju nevojitet për komfort dhe gjumë të shëndetshëm.

  Pse të zgjidhni një DYSHEK DORMEO

  Klientët Dormeo e duan dyshekun e tyre. Dhe jo vetëm për cilësinë e lartë. Ose karakteristikat anatomike dhe ortopedike. Ose garancia deri në 15 vjet që ofrohet. Janë të gjitha këto gjëra plus faktit që Dyshekët Dormeo janë jashtëzakonisht të rehatshëm dhe ju japin gjumin që dëshironi.

  Ne kemi dyshekun ideal për ju

  Ne jemi të gjithë ndryshe. Me forma të ndryshme të trupit, pesha të ndryshme, preferenca të ndryshme të gjumit. Por kur duam të flemë gjum, krevati perfekt për të gjithë ne duhet të jetë i njëjtë - i rehatshëm, i ngrohtë, ndjesia e të fjeturit mbi një re, apo jo? Në jetën reale, krevati perfekt për cilindo është ndryshe. Dhe ne i kemi të gjithë. Të butë dhe të fortë, me përbërje të materialeve natyrore cilësore, me përmasa të ndryshme, ergonomike, dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Po, ky është Dormeo!

  Dizenjuar për të lehtësuar problemet e gjumit

  A e dini që çdo sekondë personat vuajnë nga problemet e gjumit? Në qoftë se jeni një nga ata, jini të sigurtë, që nuk jeni i vetmi. Nuk ka zgjidhje të shkurtra. Zgjidhja e vetme - një dyshek i mirë.

  Dyshekët Dormeo janë me standarte të larta në testet e R&D

  Për të siguruar një ambient cilësor fjetjeje, çdo dyshek Dormeo duhet të kaloj testin e rezistencës. Jo vetëm për të garantuar një dyshek cilësor të avancuar, por dhe tju japi juve teknologjinë më të mirë për të mbajtur trupin tuaj ndërsa jeni duke fjetur dhe duke u shplodhur.

  Vetëm Dormeo ka susta sfungjeri me hoje bletësh

  Eksploroni shkencën e gjumit e cila do ndryshojë jetën tuaj. Ju prezantojmë dyshekun tonë më të ri. Nje dyshek i cili është thjesht perfekt - Dormeo Air.

  Ne do ju ndihmojmë të gjeni dyshekun më të rehatshëm

  Rreth 1 Milion klientë kanë provuar dhe i kanë pëlqyer dyshekët Dormeo, dhe numri vazhdon dhe rritet. Bëhuni dhe ju pjesë e grupit i cili ka zbuluar gjumin perfekt.

  Premtimi jonë për ju

  Të ulesh në një krevat vetëm për 5 minuta nuk do ju thojë shumë rreth një dysheku - testi i vërtetë është të flesh në të natë për natë. Dhe këtë po ju ofrojmë. Pa hile. Pa ekzagjeruar.

  Abonohu në të rejat tona

  Telefono tani

  Për ndihmë me blerje, këshilla dhe porosi na telefononi në 038 244 644 77

  Operatorët tanë do të jenë në dispozicion për këshillat, sugjerimet dhe pyetjet tuaja.