Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dyshek Fresh Prima Platinum

 • Blej dyshek Dormeo dhe merr FALAS dhuratë në vlerë deri në 190€!
 • DHURATA FALAS Jorgan Dyshtresorë dhe Jastëk Platinum.

Suportiv, dysheku përbëhet nga 3 Zona të komfortit, 2 cm shpuzë memoruese në mbeshtjellësin luksoz ku mbështet trupin tuaj me butësi.

Dyshek Fresh Prima Platinum
Nga 389,90 € Nga
Stoku:
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 77
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë
 • Blej dyshek Dormeo dhe merr FALAS dhuratë në vlerë deri në 190€!
 • DHURATA FALAS Jorgan Dyshtresorë dhe Jastëk Platinum.

Suportiv, dysheku përbëhet nga 3 Zona të komfortit, 2 cm shpuzë memoruese në mbeshtjellësin luksoz ku mbështet trupin tuaj me butësi.

Më shumë
Detajet e Produktit
DHURATË

Blej dyshek Dormeo dhe merr FALAS dhuratë në vlerë deri në 190€!

Në blerjen e dyshekut Dormeo ju merrni DHURATË FALAS Jorgan Dyshtresorë dhe Jastëk Platinum.

Jorgani Dyshtresor Dormeo Platinum është një jorgan i lehtë dhe i ajrosshëm, që do ta bëjë gjumin tuaj të rehatshëm dhe do të rregullojë temperaturën e trupit tuaj për të garantuar një gjumë të mirë gjatë gjithë vitit.

Jastaku Klasik Dormeo Platinum përmban mbushje Wellsleep që të falë ndjensin e mbushjes me pupla, për të krijuar një ndjesi më të përshtatshme gjatë gjumit.

 • Dhurata në blerjen e dyshekut për një person eshte 1x Jorgan Dyshtresor 140x200cm dhe 1x Jastëk Platinum
 • Dhurata në blerjen e dyshekut për dy persona është 1x Jorgan Dyshtreso 200x200cm dhe 2x Jastëk Palatinum
 • PAGUAJ ME 12 KËSTE

  Këtë dyshek ju mund ta blini me 12 këste të vogla përmes kartelave që ju lejon blerje me këste. Ju lutem sigurohuni se ju keni kredit kartelë

 • 15 VITE GARANCION

  Dysheku ka garancion 15 vite. Kjo do të thot që ju brenda 5.470 ditëve të zgjoheni të pushueshëm dhe gati të kaloni një ditë fantastike përplot energji.

 • POROSIT ONLINE

  Porosit Online Dyshekun dhe ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë, Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorën e jashtëm.

Linja më e famshme e dyshekëve Dormeo, përshtatje për cilendo gjeneratë:

 • Niveli i fortësisë: ky dyshek nuk ësht as shumë i fortë e as shumë i butë. Është suportiv për shpinë, personat që flenë në shpinë do ta adhurojnë
 • Freski: Shpuza Ecocell® dhe Octaspring® ofrojnë sistem unik të ventilimit i cili lejon qarkullimin konstant të ajrit
 • Lartësia e dyshekut: 18 cm - 16 cm high bazë dhe 2 cm Shpuzë Memoruese e qepur në mbeshtjellës
 • 3x zona të komfortit për suport të ndryshëm në pjesë të ndryshme të trupit.
 • Mbështjellës luksoz i dizajnuar veçanërisht: Mbeshtjelles 3D i modeluar me ngjyrë argjend, shumë e qëndrueshme dhe e butë për lëkurën tuaj.
 • Mbështjellësi që largohet dhe mund të pastrohet i pasuruar me fibra argjendi për një ambient më të shendetshem dhe të pastërt duke mbajtur larg bakteriet dhe pluhurat.
 • Dyshek Dormeo Antibakterial dhe Antialergjik i përshtatshëm për perosnat që vuajn nga alergjia dhe astma
 • 15 vite garancion
 • Paketuar në vakum: që të ruhet nga dëmtimet e jashtme gjatë dërgesës në shtëpinë tuaj.
 • Mundësi pagese me 12 këste.

Shiko brendësin e dyshekut

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  
 7.  

18cm

Zona 1

Zona 2

Zona 3

Vendos kursorin mbi ? që të ju shfaqen informatat.

 1. 2 cm Shpuzë Memoruese e qepur në mbeshtjellës

  Përshtatet në mënyrë perfekte me formën e trupit tuaj.

 2. 3 cm Shpuzë Ecocell®

  Shpuzë Premium që lejon ajrosje të lartë dhe ekstremisht suportive në komfortin që ju ofron.

 3. 3 cm Susta Octaspring®

  Lejon adaptimin 3D, ngrit nivelin e ajrosjes dhe ju mundëson të zgjedhni në mes të dy (2) nivele të suportit.

 4. 10 cm Shpuzë Ecocell®

  Shpuzë Premium që lejon ajrosje të lartë dhe ekstremisht suportive në komfortin që ju ofron.

 5. Mbështjellesi ka zingjir për hapje

  Shtresa e sipëerme mund të largohet nga dysheku dhe të pastrohet në temperaturë 60º

 6. Mbështjellësi i trajtuar me teknologjinë CleanEffect® për mbrojtje

  Trajtimi CleanEffect® krijon mjedis të pastër dhe të freskët gjatë gjumit dhe kjo në përgjithësi e bën nivelin më të lartë të HIGJIENËS të mjedisit të fjetjes.

 7. Coolplus® Fibra

  Garanton menaxhim të djersitjes dhe ajrosjes, tharrje të shpejtë dhe kujdes të lehtë. Mbulesë e re luksoze e pasuruar me fibra cool plus për netë të thata dhe të fresketa , qepje ekskluzive, rehati e klasit te pare!

Fortësi dhe Freski Perfekte

Materiali i kombinuar që të ju ofron suportin e duhur për shpinën tuaj - fortësi perfekte dhe materialet e perdorura lejojn ajrosjen e perfekte të nevojshme që dysheku të qëndron i freskët. Dy shtresat e shpuzëz Ecocell® sigurojnë që ju të flini në komfortin dhe në të njejtën kohë dysheku të adaptohet me formën e trupit tuaj. Dyshek ka të integruar Sustat Octaspring® teknologjia më e avancuar që përdoret në dyshekët Dormeo .Kjo teknologji e cila ofron ajrosje unike e cila lejon qarkullimin konstant të ajrit duke siguruar kështu që ambienti ku flini ju të qendroj i freskët gjatë natës. Falemnderuar kesaj teknologji me strukturë të veçant - levizjet e partnerit tuaj gjatë natës nuk do të transmetohen në pjesën tjetër të dyshekut. Ky dyshek ështe i përshtatshëm për personat që kan deri në 140 kg.

Dyshek Antibakterial dhe Antialergjik e dizajnuar veçanërisht për mbështjellesin Platinium

Mbulesë e re luksoze e pasuruar me fibra cool plus për netë të thata dhe të fresketa , qepje ekskluzive, rehati e klasit te pare! Mbulesa e dyshekut e përbërë nga materiali Memory i cili përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e trupit tuaj. Zinxhiri në mbulesë e bën atë superior në higjenë pasi mund të pastrohet shumë thjeshtë dhe sa herë të dëshironi. Qepja e fibrave të argjendit në mbulesë, të pasurara dhe me trajtimin CleanEffect® e bëjnë këtë dyshek rezistent ndaj pluhurave, anti – mikrobeve dhe mban larg aromat e pakëndshme.

4 hapa të lehta për ta hapur dhe për ta vendosur.

Dysheku është i paketuar në vakum që të ruhet nga dëmtimet e jashtme gjate dërgesës në shtëpinë tuaj

 • 1

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshër duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2

  Hapni vakumin e mbyllur për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj

 • 3

  Lereni 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të vjen në formën e duhur.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza sfungjer Ecocell®, Octaspring®
Fortësia Mesatarisht i fortë
Garancioni 15 vite
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Mattress product material Ecocell®, Memory foam, Octaspring/ Foam springs
Mbështjellësi 100% polyester (of which 29% CoolPlus®)
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Shpuzë memoruese Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti