SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Çorape dimri Emotion Owl

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Çorapet Emotion Owl janë punuar nga një përzierje pambuku të butë, dhe janë në dispozicion në ngjyrat e kuqe dhe kaltër. Kanë një dizajn tërheqës me bufat ekspresivë dhe motive festive. Poshtë kanë sipërfaqe anti-rrëshqitëse, andaj janë të sigurtë për t’u mbadhur edhe pa papuqe. Mund të lahen në 30°C dhe janë në dispozicion në madhësi të ndryshme, për fëmijët e moshave 2 deri në 10 vjet.

Çorape dimri Emotion Owl
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Çorapet Emotion Owl janë punuar nga një përzierje pambuku të butë, dhe janë në dispozicion në ngjyrat e kuqe dhe kaltër. Kanë një dizajn tërheqës me bufat ekspresivë dhe motive festive. Poshtë kanë sipërfaqe anti-rrëshqitëse, andaj janë të sigurtë për t’u mbadhur edhe pa papuqe. Mund të lahen në 30°C dhe janë në dispozicion në madhësi të ndryshme, për fëmijët e moshave 2 deri në 10 vjet.

Më shumë
Përshkrimi

Po kërkoni një dhuratë praktike dhe argëtuese?

Festat e fundvitit janë edhe koha e dhuratave, e kur jemi te kjo temë, ne kemi një dhuratë perfekte – çorape dimërore Emotion Owl! Jo vetëm që është një dhuratë praktike dhe ekonomike, por do sjellë buzëqeshje në fytyrave e fëmijëve, falë dizajnit të lezetshëm që kanë çorapet. Po ashtu, janë të punuar me pambuk të butë, një material cilësor dhe i lehtë për t’u mirëmbajtur.

Çorape dimri Emotion Owl

Çorape cilësore, për ditët e ftohta dimërore

Këto çorape jo vetëm që janë të bukura dhe argëtuese, por janë të punuar me materiale cilësore. Pambuku është i butë, i ajrosshëm dhe i qëndrueshëm, e që është me rëndësi për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Pjesa e poshtme ka pika anti-rrëshqitëse, pra, janë të sigurta edhe nëse mbadhen pa papuqe brenda në shtëpi.

Çorape dimri Emotion Owl

Zgjedhni mes dy dizajneve dhe disa madhësive

Këto çorape janë në dispozicion në dy ngjyra të bukura sezonale – e kuqe ose e kaltër – me një shirit kontrast dhe me një dizajn tërheqës me bufat ekspresivë dhe motive festive. Janë në dispozicion në 3 madhësi, të përshtatshëm për fëmijë të moshave 2 deri në 10 vjet. Çorapet mund të lahen në rrobalarëse në 30°C dhe e ruajnë ngjyrën dhe strukturën.

Çorape dimri Emotion Owl

Koleksioni Emotion Owl

Këto çorape janë pjesë e koleksionit unik për fëmijë, Dormeo Emotion Owl, me motive nga bufat ekspresivë. Kokeksioni ekskluziv për gjumashët e vegjël ka edhe risi të tjera: një dyshek mbështetës, një jorgan të ngrohtë, një jastëk të butë dhe një kostum argëtues. Shndërroni dhomën e fëmijëve në një vend të veçantë për lojëra argëtuese dhe gjumë sa më të rehatshëm.

Shiko tërë koleksionin

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star