SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk klasik Memosan

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110019522 SKU: 110019522
Photo
Video

Jastëku klasik Memosan është i bërë nga shtresa memory dhe është ideal për të gjithë llojet e gjumashëve. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja personale. Ju siguron ambient anti-alergjik dhe të ajrosshëm. Mbeshtjellësi mund të hiqet dhe të lahet në 60 °C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm.

Jastëk klasik Memosan
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku klasik Memosan është i bërë nga shtresa memory dhe është ideal për të gjithë llojet e gjumashëve. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja personale. Ju siguron ambient anti-alergjik dhe të ajrosshëm. Mbeshtjellësi mund të hiqet dhe të lahet në 60 °C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëku që i përshtatet të gjithëve

A jeni duke kërkuar për një jastëk që do të ketë një formë klasike me veçori anatomike? Jastëku Dormeo Memory është i duhuri për ju.

I mbushur me material memory është i ndjeshëm ndaj ngrohjes, e cila gjithmonë kthehet në pozicionin e saj origjinal, ajo përshtatet me preferencat tuaja. Ju mund të rrotulloni, përdridhni, shtypni, dhe ai do të kthehet në pozicionin e tij të mëparshëm.

Jastëku është projektuar për ata që preferojnë të fjenë me gjoks poshtë, dhe të gjithë ata që e duan jastëkun që mund të rregullohen për rehati optimale.

Njerëzit alergjik më në fund mund të gjejnë paqen e mendjes

Materiali Memory shumë elastik, jastëk gjatë gjumit do të prishen, por do të ofrojnë mbështetje gjatë gjithë natës dhe do të flini rehat.

Ajo është ideale për njerëzit me alergji, për shkak të mënyrës se si është bërë, ajo krijon një ambient të pafavorshëm për alergenët e ndryshëm.Mbuluar nga 100% pambuk për ventilim të mirë dhe ajrosje.

Jastëkët tapiceri Memory bërë nga 100% pambuk me tnog inovative pëlhurë 3D Airmesh në anën e cila lejon jastëk të 'frymë'.

Kur jastëku juaj ajroset mirë, ju merrni frymë më mirë!

A e dinit që?

Jastëku Dormeo Memory ju lehtëson dhimbjen e shpinës. Shtrihen në anën tuaj dhe vendosni një jastëk mes gjunjëve.

Kur e përdorni atë si një jastëk ju ndihmon për të çlodhur muskujt e tendosur, dhe ky pozicion do të jetë i rehatshëm dhe i mirë për gjunjët tuaj.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza viscoelastic polyurethane foam (memory foam flocks)
Dimensionet 50x70 cm
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Cover fabric: 100% cotton, Cover filling: 100% polyester (wellsleep® advanced micro fibres), cca. 200 gsm; Cover sides fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polypropylene
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 60 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star