SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

SHTRESË NATURE'S ALOE VERA 5CM + JASTËK

Photo
Video
-30%

Trajtojeni veten me një përvojë gjumi plotësisht të përmirësuar, por të përballueshme, me kombinimin e një shtrese dhe një jastëku anatomik, të përmirësuar me butësinë natyrale të Aloe Verës. Si pjesa e sipërme ashtu edhe jastëku kanë një bërthamë me sfungjer Orthocell™ me një sipërfaqe piramidale për të ofruar mbështetje të personalizuar dhe ajrosje. Jastëku ka përmasa 30x50cm, ndersa shtresa është e disponueshme në madhësi standarde nga 70x190cm e lart.

SHTRESË NATURE'S ALOE VERA 5CM + JASTËK

Çmimi i rregullt: Nga 139,90 € Nga


Çmimi special: Nga 97,93 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Trajtojeni veten me një përvojë gjumi plotësisht të përmirësuar, por të përballueshme, me kombinimin e një shtrese dhe një jastëku anatomik, të përmirësuar me butësinë natyrale të Aloe Verës. Si pjesa e sipërme ashtu edhe jastëku kanë një bërthamë me sfungjer Orthocell™ me një sipërfaqe piramidale për të ofruar mbështetje të personalizuar dhe ajrosje. Jastëku ka përmasa 30x50cm, ndersa shtresa është e disponueshme në madhësi standarde nga 70x190cm e lart.

Më shumë
Përshkrimi

Mënyrë e shpejtë dhe ekonomike për ta përmirësuar gjumin

Një shtresë është një mënyrë e lehtë, e shpejtë, ekonomike dhe efikase për ta përmirësuar sipërfaqen ku flini. Nëse flini në një dyshek të vjetër a të parehatshëm ose në divan, një shtresë do t’ju ofrojë ekstra mbëshetje dhe rehati. Po ashtu mund ta përdorni edhe në raste tjera.

Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm

Shiko brenda shtresës

lartësi4cm

Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm

Mbani kursorin mbiTap on   për më shumë detaje rreth produktit.

 1. Rrjetë AirX për më shumë ajrosje

  Kontribuon në mirëmbajtjen e një temperature më të ulët (shmangë nxehtësinë e tepërt), në mënyrë që të keni një ambient gjumi të thatë e të freskët.

 2. 4cm sfungjer Orthocell™

  Ky sfungjer i përshtatet formave të trupit tuaj, dhe në të njejtën kohë siguron qarkullim të mjaftueshëm të ajrit, për të siguruar një ambient gjumi më higjienik.

 3. Mbulesë prej materialeve të ricikluara

  Mbulesa e cila mund të hiqet dhe të lahet në 40 gradë Celcius, është e punaur 41% prej materialeve të ricikluara.

 4. Sipërfaqe e poshtme anti-rrëshqitëse

  Siguron që shtresa të mos rrëshqasë, por qëndrojë stabile në vend.

 5. Trajtimi CleanEffect®

  Ky trajtim në mbulesë, ofron mbrojtje nga bakteret, mikrobet dhe mikrogrimcat e pluhurit, duke parandaluar irritimin dhe alergjitë.

 6. Trajtim Aloe Vera

  Ky trajtim e bën shtresën më të këndshme në prekje, duke ofruar një ndjesi qetësuese për gjumë më të mirë.

 7. Dizajn modern

  Dizajni i ri dhe modern frymëzuar nga forma e gjethes së bimës Aloe Vera është kompozuar në disa ngjyra dhe teknika të thurjes, të cilat duken në sipërfaqe.

Aloe Vera, për butësi natyrale

Sipërfaqja e sipërme e shtresës është e trajtuar me Aloe Vera, andaj ofron një ndjesi butësie e qetësuese, për të cilat njihet kjo bimë shëruese. Mbulesa është e punuar 41% me fibra të ricikluara, sepse kur frymëzohemi nga natyra, ne mundohemi edhe ta mbrojmë atë.

Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm

Një sipërfaqe gjumi e shëndetshme dhe higjienike

 • Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm

  Sfungjer Orthocell™

  • E ajrosshme, për një ambient gjumi më të shëndetshëm
  • Parandalon mbingrohjen apo krijimin e lagështisë
 • Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm

  Trajtimi CleanEffect®

  • Anti-mikrobe
  • Anti-bakteriale
  • Anti-pluhur
 • Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm

  Rrjetë AirX

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Ndihmon në mbajtjen një niveli më të ulët të temperaturës

Praktike dhe e gjithanshme

Kjo shtresë është e lehtë: vetëm paloseni për ta ruajtur apo bartur më lehtësisht. Shtresa Nature’s Aloe Vera është një produkt me vlerë, sepse mund ta përdorni në ambiente të brendshme si dhe të jashtme.

 • Divan

  Divan

 • Banesa të vogla

  Banesa të vogla

 • Shtëpiza

  Shtëpiza

 • Kamping

  Kamping

 • Karavan

  Karavan

 • Festivale

  Festivale

 • Konvikte

  Konvikte

 • Lojë / ushtrime

  Lojë / ushtrime

EKO-miqësore, frymëzuar nga natyra

 • Mbulesa e shtresës është punuar me 41% nga fibra poliesteri të ricikluara, andaj kjo shtresë është eko-miqësore.
 • Poliesteri i ricikluar siguron që prodhimi i kësaj shtrese të ketë ndikim më të vogël në mjedis. Pra, nuk nevojitet naftë e re për prodhim, dhe kështu zvogëlon gjurmën e karbonit.
 • Në këtë mënyrë, ne kujdesemi për planetin dhe të ardhmen tonë.
Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm

Kudo vete, rehatinë me vete

 • Nëse po shkoni diku për ca ditë, ju s’mund ta merrni dyshekun me vete, ama shtresën po!
 • Është e lehtë për t’u bartur, thjesht paloseni dhe merreni me vete. Kështu, mund ta shijoni rehatinë dhe ndjesinë relaksuese kudo që jeni.
Shtresë Nature’s Aloe Vera 4cm

Vendosja bëhet shpejtë dhe lehtë

Shtresa juaj e re do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, e ngjeshur dhe e vakumuar, e mbështjellë në shtresa plastike. Të gjitha shtresat tona janë të ngjeshura dhe të vakumuara, falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjës që përdorim gjatë transportit.

 • 1
  Hapi 1

  Preni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos preni qesen plastike në brendësi të shtresës. Mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Hapi 2 dhe 3

  Hapni shtresën e rrotulluar të vakumuar për ta vendosur atë mbi shtratin tuaj. Me kujdes ia preni pjesën plastike në qoshe dhe e hiqni atë.

 • 4
  Hapi 4

  Lini 6 orë shtresën të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Pjesë e koleksionit ekskluzive Nature’s

Shtresa Nature’s Aloe Vera është pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Shiko tërë koleksionin këtu

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star