SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk klasik Siena V4

Photo
Video
-50%

Jastëku klasik Siena është i butë, i ngrohtë, shumë komod dhe mund të përdoret gjatë tërë vitit. Jastëku përbëhet nga mikrofibra të veçanta, të cilat janë ajrosshme. Ideal për të gjithë gjumashët. Lahet në 60℃, temperaturë që asgjëson grimcat e pluhurit. Madhësitë e jastëkut: 50x60 cm, 50x70 cm dhe 70X80 cm.

Zbritjet e Prillit
Jastëk klasik Siena V4

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 19,95 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku klasik Siena është i butë, i ngrohtë, shumë komod dhe mund të përdoret gjatë tërë vitit. Jastëku përbëhet nga mikrofibra të veçanta, të cilat janë ajrosshme. Ideal për të gjithë gjumashët. Lahet në 60℃, temperaturë që asgjëson grimcat e pluhurit. Madhësitë e jastëkut: 50x60 cm, 50x70 cm dhe 70X80 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mbështet kokën tuaj gjatë gjumit, dhe ruajtan formën e vet

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë rehati të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jastëku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekte për ata që janë alergjikë ndaj baktereve

Jastëku Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj baktereve, insekteve dhe mykyt, pasi që jasteku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në temperaturë 60 gradë Celcius, dhe pra higjiena është e garantuar.

Jastëku klasik Siena është për:

  • të gjitha sezonat
  • tërë familjen
  • çdonjërin që dëshiron jastëk të mbushur me pupla pate
  • ata që djersijnë pasi që jastëku ka veti të shkëlqyera freskuese
  • ata që vuajnë nga alergjitë, pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep®
  • të gjitha pozicionet e fjetjes
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star