SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk klasik Aloe Vera

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106039104 SKU: 1000132266
Photo
Video
-60%

Ky jastëk i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasur me trajtim Aloe Vera, do ta përkëdhelë kokën tuaj për gjumë sa më të rehatshëm! Jastëku Aloe Vera është i butë, i ajrosshëm dhe lartësia mund të personalizohet (duke ia hequr apo shtuar mbushjen brenda). Ka madhësi 50x70cm dhe mund të lahet deri në 60°C, për shumë higjienë.

OFERTAT E QESHORIT!
Koha e mbetur
Jastëk klasik Aloe Vera

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 15,96 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ky jastëk i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe i pasur me trajtim Aloe Vera, do ta përkëdhelë kokën tuaj për gjumë sa më të rehatshëm! Jastëku Aloe Vera është i butë, i ajrosshëm dhe lartësia mund të personalizohet (duke ia hequr apo shtuar mbushjen brenda). Ka madhësi 50x70cm dhe mund të lahet deri në 60°C, për shumë higjienë.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëk i butë dhe i ajrosshëm!

Jastëku klasik Aloe Vera është i mbushur me mikrofibra të avancuara dhe të ajrosshme Wellsleep®. Po ashtu, është jashtëzakonisht i butë, falë mbulesës me 100% mikrofibra Softdream dhe trajtimit Aloe Vera.

Jastëk klasik Aloe Vera

Aloe vera, për butësi natyrale

 • Mbulesa e jastëkut është e pasur me trajtim natyral Aloe Vera, e cila e bën materialin më të butë dhe më të këndshëm në prekje.
 • Aloe Vera do të shpërndajë një rrjedhë të ngadaltë e të qëndrueshme të lëndëve ushqyese, duke i dhënë lëkurës suaj një freski dhe shkëlqim rinor. Po ashtu, nxitë rigjenerim më të shpejtë të qelizave, sa herë që shtriheni.
Jastëk klasik Aloe Vera

Lartësi dhe fortësi e rregullueshme

 • Ka mbyllje me zinxhirë dhe ju mundëson ta rregulloni lartësinë apo butësinë / fotësinë (duke hequr ose shtuar mbushjen), varësisht prej nevojave personale.
 • E mban kokën, qafën dhe shpinën në shtrirjen e duhur dhe mundëson mbështetje natyrale sipas formës së shpinës suaj.
 • Shumë i rehatshëm, i ajrosshëm dhe jashtëzakonisht i këndshëm në prekje.
Jastëk klasik Aloe Vera

Për të gjitha pozicionet e gjumit

Ky jastëk është dizajnuar me kujdes, që t’u përshtatet të gjitha pozitave të gjumit, për të siguruar shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore. Në këtë mënyrë, mund të zvogëlojë edhe dhimbjen në qafë e shpinë.

 • Jastëk klasik Aloe Vera

  Anash

 • Jastëk klasik Aloe Vera

  Në shpinë

 • Jastëk klasik Aloe Vera

  Në bark

Mbushje me mikrofibra Wellsleep®

Bërthama është e mbushur përplot mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat krijojnë xhepa ajri për më shumë ajrosje, butësi dhe vëllim.

Për më tepër, përmban edhe fibra viskoze, për të ofruar edhe më shumë butësi, veti termorregulluese dhe veti për menaxhimin e lagështisë.

Jastëk klasik Aloe Vera
Specifikat Teknike
Baza 100% poliestër (mirofibra të e Avancuar Wellsleep®), cca. 600g
Dimensionet 50x70cm
Lartësia 15 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% Polyester (softdream microfibers) Cover filling: 100% polyester (Wellsleep®), cca. 20gsm Inner cover: 50% viscose / 50% polyester (Wellsleep®), cca. 20gsm
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star