SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk klasik Begonia

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110078974 SKU: 110078974
Photo
Video

Jastëku klasik Begonia ju ofron rehatinë dhe mbështetjen që ju duhet për një qafë të shëndetshme dhe gjumë çlodhës. I mbushur me mikrofibra Wellsleep®, ofron butësi, është i ajrosshëm dhe rezistent ndaj lagështisë, aromave të pakëndshme dhe njollave. Mbushja mund të hiqet apo të shtohet, varësisht çfarë niveli të fortësisë preferoni. Mund të lahet në rrobalarëse, në 40°C. Madhësia: 50x70cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jastëk klasik Begonia
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku klasik Begonia ju ofron rehatinë dhe mbështetjen që ju duhet për një qafë të shëndetshme dhe gjumë çlodhës. I mbushur me mikrofibra Wellsleep®, ofron butësi, është i ajrosshëm dhe rezistent ndaj lagështisë, aromave të pakëndshme dhe njollave. Mbushja mund të hiqet apo të shtohet, varësisht çfarë niveli të fortësisë preferoni. Mund të lahet në rrobalarëse, në 40°C. Madhësia: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

A është jastëku juaj më i vjetër se 2 vjet?

Sikurse produktet e tjera të gjumit, edhe jastëku duhet të lahet dhe ndërrohet rregullisht, që të siguroheni se po flini në një mjedis të shëndetshëm. Nëse jastëku juaj është më i vjetër se 2 vjet, ekspertët tanë ju rekomandojnë ta ndërroni. Në këtë rast, ne ju propozojmë jastëkun klasik Begonia. Ky jastëk kombinon dizajnin tradicional me atë modern, dhe është punuar me materiale të cilësisë së lartë, për t’ju ofruar një vend që do ta adhuroni për ta pushuar kokën.

Jastëk klasik Begonia

I mbushur me mikrofibra Wellsleep®

Sekreti i një jastëku të mirë qëndron te mbushja e tij. Më herët, jastëkët zakonisht kanë qenë të mbushur me pupla. Ky jastëk është i mbushur me mikrofibra Wellsleep®, por ka vetitë e ngjashme sikurse një jastëk me pupla. Mikrofibrat Wellsleep® krijojnë mijëra xhepa ajri, të cilët e bëjnë jastëkun më të ajrosshëm, të butë, të ngrohtë dhe rezistent ndaj lagështisë, njollave, aromave të pakëndshme dhe mykut.

Jastëk klasik Begonia

I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Pavarësisht a flini në shpinë, në bark apo anash, ky jastëk është i përshtatshëm për ju. Krejt kjo, falë mundësisë për ta personalizuar nivelin e fortësisë apo butësisë. Thjesht hapni zinxhirin dhe shtoni apo hiqni mbushje, sipas dëshirës dhe nevojës tuaj. Mbulesa është bërë nga një material i bardhë e lëmuar, me qepje me onde që krijon xhepa të fryrë në sipërfaqe, të mbushura me më shumë fibra Wellsleep®. Si rezultat, ju do të shijoni më shumë rehati.

Jastëk klasik Begonia

Mirëmbahet lehtë

Ky jastëk mund të lahet tërësisht në rrobalarëse, në 40°C, dhe thahet shpejt. Ka madhësi 50x70cm, andaj është i përshtatshëm për shumicën e këllëfëve standartë. Ky jastëk klasik është pjesë e linjës Begonia – koleksion që sjellë rehati dhe elegancë në dhomën tuaj të gjumit.

Jastëk klasik Begonia
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star