SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Mbrojtës dysheku Aloe Vera II

Photo
Video

Mbani dyshekun më të pastër dhe më të freskët, me këtë mbrojtës dysheku Aloe Vera II. Ky mbrojtës dysheku është dizajnuar ta mbrojë dyshekun nga njollat e ndryshme, në mënyrë që të qëndrojë higjienik për një kohë më të gjatë. Është i punuar me fibra viskoze dhe trajtuar me Aloe Vera, për butësi dhe ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Ka katër kapëse në qoshe, andaj vendoset lehtë dhe qëndron mirë i shtrirë në dyshek. Në dispozicion në madhësi të ndryshme. Mund të lahet deri në 60°C.

Mbrojtës dysheku Aloe Vera II
Nga 16,90 € Nga
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Mbani dyshekun më të pastër dhe më të freskët, me këtë mbrojtës dysheku Aloe Vera II. Ky mbrojtës dysheku është dizajnuar ta mbrojë dyshekun nga njollat e ndryshme, në mënyrë që të qëndrojë higjienik për një kohë më të gjatë. Është i punuar me fibra viskoze dhe trajtuar me Aloe Vera, për butësi dhe ndjesi të këndshme ndaj lëkurës. Ka katër kapëse në qoshe, andaj vendoset lehtë dhe qëndron mirë i shtrirë në dyshek. Në dispozicion në madhësi të ndryshme. Mund të lahet deri në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjasni jetën e dyshekut tuaj me mbrojtësin Aloe Vera II

A vuani nga alergjia ndaj pluhurit ose thjesht dëshironi një mbulesë për të mbajtur dyshekun tuaj të pastër dhe të sigurtë nga shenjat dhe njollat? Nëse po, ju do të dëshironit ta kompletoni çdo krevat në shtëpinë tuaj me një mbrojtës efektiv të dyshekut.

Pavarësisht se sa të kujdesshëm jeni apo se si ju e trajtoni dyshekun, njollat dhe papastërtitë janë të pashmangshme gjatë përdorimit afatgjatë. Edhe në qoftë se dysheku juaj vjen së bashku me një mbulesë që lahet, një mbulesë tjetër e veçantë do të sigurojë një mbrojtje shtesë – e cila është jashtëzakonisht e rëndësishme, sepse brendësia e dyshekut tuaj nuk mund të lahet, prandaj duhet ta mbani një higjienë sa më efektive!

Mbrojtësi Aloe Vera II është shumë i butë dhe ka veti eko-miqësore. Ju do ta adhuroni kombinimin e ekstraktit Aloe Vera në mbrojtësin e dyshekut tuaj – i cili shton ekstra butësi dhe një prekje të butë të kombinuar me mbrojtje të anti-bakteriale.

Ekstra i butë, qetësues dhe përkëdhelës për lëkurën tuaj

Bima Aloe Vera njihet për vetitë natyrale shëruese, që përmban më shumë se 160 komponime biologjike të cilat mbrojnë dhe rigjenerojnë lëkurën tuaj. Prandaj, edhe rekomandohet sidomos për lëkurë të ndjeshme. Aloe Vera krijon ambient të freskët kundër djersitjes, dhe ju mbron nga bakteriet dhe kërpudhat.

Trajtimi Aloe Vera jep butësi sipërfaqes së mbrojtësit, i cili siguron një ambient të rehatshëm për gjumë më të rehatshëm.

Përvec kësaj, është hipoalergjenik dhe ideal për ata persona që vuajnë nga alergjitë.

Dizajn praktik dhe mirëmbajtje e lehtë

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Aloe Vera është projektuar në një një dizajn praktik, që lehtësisht përshtatet rreth skajeve të dyshekut tuaj dhe qëndron në vend edhe kur ju lëvizni gjatë natës. Mirëmbahet lehtë, ju mund ta lani në rrobalarëse deri në 60°C.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star