SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Kornizë shtrati Dolce Premium

Photo
Video

Korniza shtrati Dolce Premium është kornizë cilësore, që do t'i shtojë pamje magjepse dhomës suaj të gjumit. Montohet dhe lëvizet lehtë. Vjen në ngjyrë hiri të errët dhe në dispozicion janë 4 dimensione: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 cm.

Kornizë shtrati Dolce Premium
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Korniza shtrati Dolce Premium është kornizë cilësore, që do t'i shtojë pamje magjepse dhomës suaj të gjumit. Montohet dhe lëvizet lehtë. Vjen në ngjyrë hiri të errët dhe në dispozicion janë 4 dimensione: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Ëndërra të ëmbla në krevat me 5-yje

Sillni pamjen luksoze të dhomave të hoteleve me 5 yje në dhomën tuaj të gjumit me kornizën Dolce Premium! Krevati është pjesa qendrore e dhomës tuaj të gjumit dhe për këtë arsye duhet t'i kushtoni të njëjtën vëmendje edhe cilësisë së tij ashtu si modelit të tij. Kornizat e krevateve Dolce vijnë me një material shumë cilësor me dizajn luksoz duke siguruar një pamje unike.

Ngjyrë elegante me një model klasik

Korniza e shtratit Dormeo Dolce Premium është dizajnuar në një ngjyrë elegante hiri të errët dhe ka një pamje klasike luksoze. Krevati qëndron në këmbë të larta 4 cm për qarkullim më të mirë të ajrit dhe ambient të freskët të gjumit. Siç premton edhe vet emri, do të ëndërroni ëndrrat më të ëmbla gjatë gjithë natës - falë ndërtimit cilësor, dhe nuk do të ketë lëkundje të zhurmshme kurdo që ndërroni anën.

Materiale cilësore, për netë paqësore

Për kornizën e shtratit Dolce Premium kemi zgjedhur materialet më të mira dhe më moderne. Është bërë nga grimca dërrase me shkumë poliuretani dhe mbulohet nga poliester me cilësi të lartë. Për lehtësinë tuaj maksimale, korniza e shtratit vjen në 4 dimensione, për t'u përshtatur me dyshekun tuaj të vjetër ose për të akomoduar lehtësisht atë të ri: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm dhe 180x200 cm. Për këtë kornizë shtrati, ne ofrojmë garancion 2 vjeçar.

Dormeo Dolce Premium Grey

Stabilitet maksimal i mbështjellë me një pamje luksoze

Kornizat Docle Premium montohen lehtë dhe vendosen në dhomën tuaj të gjumit brenda disa minutave. Thjesht bashkoni së bashku 4 pjesët e krevatin dhe gjithçka është gati. Për stabilitet maksimal, ne kemi shtuar këmbët mbështetëse qendrore në dimensione më të mëdha të kornizës së shtratit (140, 160, 200 x 200) për të mbajtur në mënyrë stabile flexat dhe dyshekun.

198/178/158/108 cm

106 cm

223 cm

30 cm

22 cm

4 cm

Dormeo Dolce Premium Grey

8-9 cm

8-9 cm

Dormeo Dolce Premium Grey
Informata shtesë

Paketimi

Kornizat Dolce vijnë në dy paketime. Paketimi zgjidhet me kujdes dhe bëhet në atë mënyrë që mundëson dërgesën përmes postës standarde.

Shënim: mbajtëset dhe dysheku nuk përfshihen, por ju mund t'i blini ato në dyqanet tona.

Mbajtëset e dyshekut në dispozicion:

Specifikat Teknike
Dimensionet Kjo kornizë shtrati është në dispozicion në 4 dimensione: 90x200cm, 140x200cm, 160x200cm dhe 180x200cm.
Material 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star