SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Peshqir Bamboo II

Photo
Video

Rifreskoni banjon me një peshqir të ri, të butë, absorbues dhe elegant, që ofron ndjesi të këndshme ndaj lëkurës! Peshqiri Bamboo është punuar nga pambuku 100% natyral dhe me 500 gsm trashësi, për rehati luksoze. Në dispozicion në 4 ngjyra pasteli: hiri, bezhë, e kaltër dhe hiri e mbyllët. Në dispozicion në tri madhësi: për fytyrë (30x50cm), për duar (50x100cm) dhe për trup (70x140cm).

Peshqir Bamboo II
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Rifreskoni banjon me një peshqir të ri, të butë, absorbues dhe elegant, që ofron ndjesi të këndshme ndaj lëkurës! Peshqiri Bamboo është punuar nga pambuku 100% natyral dhe me 500 gsm trashësi, për rehati luksoze. Në dispozicion në 4 ngjyra pasteli: hiri, bezhë, e kaltër dhe hiri e mbyllët. Në dispozicion në tri madhësi: për fytyrë (30x50cm), për duar (50x100cm) dhe për trup (70x140cm).

Më shumë
Përshkrimi

Është koha për peshqirë të rinj…

Të gjithëve na pëlqen një banjë apo dush relaksues, por nëse përdorni në fund një peshqir të vjetër e të ashpër, lëkura mund të irritohet dhe tharja bëhet më e vështirë. Pas një dushi relaksues, lëkura juaj meriton një ndjesi të butë dhe luksoze, të cilën ua ofron peshiri Bamboo nga Dormeo!

Peshqir Bamboo II

100% pambuk, për ndjesi sa më të këndshme

Pambuki është fibër natyrale që është përdorur dhe çmuar për shekuj me radhë, për shkak të vetive të mrekullueshme që ka. Është i butë, por në të njejtën kohë i qëndrueshëm dhe i fuqishëm. Thahet shpejt, është hipoalergjenik, i ajrosshëm dhe absorbues. Këto veti e bëjnë material ideal për lëkurën, andaj peshqirin Bamboo kemi përdorur 100% pambuk natyral.

Pas një dushi relaksues, mbështilluni me peshqirin luksoz e të butë Bamboo, me trashësi 500 gsm, i cili ua sjellë ndjesinë e SPA në shtëpinë tuaj.

Peshqir Bamboo II

Tri madhësi, për rutinën tuaj të pastrimit

Peshqiri Bamboo është në dispozicion në 3 madhësi, secila me model ndryshe:

  • Peshqiri për fytyrë (30x50cm) ka një dizajn klasik, të thjeshtë.
  • Peshqiri për duar (50x100cm) është ka pamje me degë bambuje, për të sjellë frymën e pyjeve aziatike në shtëpinë tuaj.
  • Peshqiri për trup (70x140cm) ka pamje me gjethe bambuje në tërë sipërfaqen.
Peshqir Bamboo II

Mirëmbahet lehtë

Peshqir është në dispozicion në 4 ngjyra: hiri, bezhë, e kaltër dhe hiri e errët. Mund të lahen në rrobalarëse në 60°C, e ruajnën ngjyrën dhe thahen shpejt.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star