SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tepih Nature’s

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shtoni më shumë rehati dhe stil në çdo dhomë me tepihun Nature’s! 1.5cm sfungjer memory dhe materiali prej pellushi në sipërfaqe, ledhatojnë këmbët tuaja pas një dite të lodhshme. Kurse pjesa e poshtme e tepihut ka rrjetë AirX, e cila e bën tepihun më të ajrosshëm si dhe anti-rrëshqitës. Për më shumë higjienë, tephiu është i pasuruar me CleanEffect. Në dispozicion në 3 madhësi dhe ngjyra.

Tepih Nature’s
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë rehati dhe stil në çdo dhomë me tepihun Nature’s! 1.5cm sfungjer memory dhe materiali prej pellushi në sipërfaqe, ledhatojnë këmbët tuaja pas një dite të lodhshme. Kurse pjesa e poshtme e tepihut ka rrjetë AirX, e cila e bën tepihun më të ajrosshëm si dhe anti-rrëshqitës. Për më shumë higjienë, tephiu është i pasuruar me CleanEffect. Në dispozicion në 3 madhësi dhe ngjyra.

Më shumë
Përshkrimi

Krijoni më shumë rehati në shtëpi

Janë aksesorët dhe detajet ato që e bëjnë shtëpinë më të rehatshme dhe krijoni një atmosferë më të këndshme. Tash mund të shtoni ekstra rehati në shtëpi dhe po ashtu më shumë stil, me tepihun tonë elegant nga linja Nature!

Tepih Nature’s

Butësi që këmbët tuaja do ta adhurojnë

Një tepih komfort dhe elegant mund të shtojë gjallëri edhe në një dysheme jo aq të re. Jo vetëm që mund ta ndryshojë atmosferën apo dukjen e dhomës menjëherë, por edhe krijon një vend më të rehatshëm për t’i pushuar këmbët apo edhe një vend relaksues për të luajtur fëmijët. Ky tepih është në dispozicion në 3 madhësi të ndryshme, qoftë për dhomë gjumi, dhomë ndeje apo edhe banjo.

Tepih Nature’s

Materiale cilësore

Ky tepih është punuar me materiale cilësore, sepse është dizajnuar të jetë i qëndrueshëm dhe pjesë e dhomës tuaj për vite me radhë.

Dormeo Nature's Carpet MF Tepih Nature’s

Mbani kursorin mbiTap on   për detaje rreth produktit.

 1. 1.5cm sfungjer memory

  Butësia e sfungjerit memory krijon një shtrojë super të rehatshme për këmbë tuaja.

 2. Sipërfaqe pellushi

  Sipërfaqja e tepihut ka material pellushi – një material luksoz që përkëdhelë këmbët tuaja sa herë që shkelni.

 3. Rrjetë AirX

  Pjesa e poshtme e tepihut ka rrjetë AirX, e cila e bën tepihun më të ajrosshëm si dhe anti-rrëshqitës.

 4. Trajtim CleanEffect®

  Ky tretman higjienik funksionon si mbrojtje kundër kërpudhave, baktereve dhe aromave të pakëndshme. Andaj është i dobishëm sidomos për ata që mbajnë kafshë shtëpiake. Nëse tephiu ndotet, lajeni si tepihët e zakonshëm dhe sigurohuni që është tharë plotësisht para se ta vendosni në dhomë.

3 ngjyra dhe 3 madhësi

Tepihu është në dispozicion në 3 ngjyra moderne (bezhë, hiri dhe e gjelbërt/kaltër) si dhe në 3 madhësi që mund të përdoren në pjesë të ndryshme të shtëpisë (50x70cm, 50x125cm dhe 120x150cm).

Tepih Nature’s

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature’s

Tepihu Nature’s është pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Nature’s frymëzuar nga natyra. Përmes këtyre produkteve, Dormeo synon të sjellë një copëz natyre brenda shtëpisë suaj, për një ambient më relaksues.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star