SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Hekur i bartshëm me avull Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106053887 SKU: 1000138468
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-67%
Largoni lehtësisht rrudhat nga rrobat tuaja me metodën më efikase dhe të sigurtë për largimin e rrudhave – deri në 5 herë më i shpejtë dhe më i lehtë se hekurosja e zakonshme. Për më tepër, kjo pajisje mund të përdoret edhe për materiale tjera.
Hekur i bartshëm me avull Rovus

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Më njoftoni kur produkti të arrijë përsëri në stok!

Shkruani e-mail adresën tuaj dhe ne do t'ju njoftojmë kur të sjellim sasi nga ky produkt.

*Fusha të detyrueshme

  • Shkruani e-mail adresën

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë
Largoni lehtësisht rrudhat nga rrobat tuaja me metodën më efikase dhe të sigurtë për largimin e rrudhave – deri në 5 herë më i shpejtë dhe më i lehtë se hekurosja e zakonshme. Për më tepër, kjo pajisje mund të përdoret edhe për materiale tjera.
Më shumë
Përshkrimi

Imagjino të mos e përdorësh hekurin kurrë më!

Të lodhur nga endja e tavolinës të hekurit? Të lodhur nga rrudhat e pashmangshme në këmishat e sapo hekurosura? Sa herë keni provuar t'i hekurosni perdet dhe mbulesat, që të duken si të reja?

Me fuqinë e re të Rovus Garment Steamer tani ju mund t'i thoni lamutumirë të gjitha këtyre problemeve. Fresko dhe hekuros rrobat dhe çdo gjë tjetër me avull pa u munduar shumë dhe me rezultete të shkëlqyera.

Rezultate të shkëlqyera dhe të shpejta

Rovus Portable Garment me avull ofron dhe më shumë se sa që ju pritni nga një hekur i thjeshtë. Aq shumë sa që zëvendëson nevojën për tavolinë dhe hekur – Garment Steamer është i dizanjuar për hekurosje të shpejtë për çdo lloj materiali dhe sipërfaqe.

• Largon dhe rrudhat më të ashpra nga rrobat

• Ofron një zgjidhje të shpejtë dhe të lehtë për pastrimin e perdeve

• I përshtatshëm në çdo material

• Perfekt për përdorim në shtëpi, zyre ose udhëtime

Efekt dezifektues për një shtëpi më të shëndetshme

Efekti dezinfektues për një shtëpi të shëndetshme - ju gjithashtu do të vlerësoni largimin e pluhurit dhe baktereve - thjesht duke shtuar ujë për të ngrohur. Avulli mund të largojë grimcat e dëmshme dhe alergjike që shkaktojnë irritime të lëkurës dhe frymëmarrje të vështirë. 

I lehtë dhe i përshtashëm për dhe vende vështirë të arritshme

Ky hekur është aq i lëvizshëm dhe i lehtë, prandaj me lehtësi arrin të gjitha vende e vështira për të arritur, duke ju mundësuar të punoni në të gjitha materialet që ju nuk keni pasur mundësi me parë. Po ashtu:

• Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e rrobave, duke përfshirë materialet e leshit dhe të thurura

• Punon në mbulesa delikate, qelq, plastikë, qeramikë

• Zbutë karnerat

• Nuk lë gjurmët në materiale

• Nuk i dëmton rrobat delikate

Si funksionon?

Rovus Portable Garment Steamer nxehet dhe ftohet shumë shpejt duke e ndalur avullin për t'u përshtatur më lehte me materiale. Nxehtësia ndalet kur arrin temperaturën 140°C.

Karakteristikat:

• 200ml kapacitet që lejon deri në 45min hekurosje

• Kabllo të energjisë 1.65m

• Ndizet në vetëm 60 sekonda

• 1x furçë 

• 1x filxhan matës

• 1x manual i përdorimit

Specifikat Teknike
Add Info Voltage: 220V
Power: 800W
Dimensionet 200 ml water tank, 1,65 m power cord

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star