SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Filter për Freskues personal Rovus

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110077129 SKU: 110077129
Photo
Video

Freskuesi personal Rovus është një pajisje ideale dhe e bartshme, për ta freskuar hapësirën personale kudo që shkoni. Po ashtu, ka efekt lagështues dhe pastrues të ajrit. Tash mund ta shtoni jetëgjatësinë e pajisjes, duke e mirëmbajtur me fliter shtesë E 10, i dizajnuar posaçërisht për këtë klimë. Në këtë paketim përfshihet 1 filter zëvendësues, i cili instalohet shpejt dhe lehtë.

Filter për Freskues personal Rovus
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Freskuesi personal Rovus është një pajisje ideale dhe e bartshme, për ta freskuar hapësirën personale kudo që shkoni. Po ashtu, ka efekt lagështues dhe pastrues të ajrit. Tash mund ta shtoni jetëgjatësinë e pajisjes, duke e mirëmbajtur me fliter shtesë E 10, i dizajnuar posaçërisht për këtë klimë. Në këtë paketim përfshihet 1 filter zëvendësues, i cili instalohet shpejt dhe lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Mirëmbani freskuesin personal

Freskuesi personal nga Rovus është një pajisje kompakte që freskon si dhe lagështon e pastron ajrin në të njejtën kohë. Për ta mbajtur në top formë dhe funksionale për një kohë më të gjatë, ne ju rekomandojmë edhe filterin shtesë, i cili instalohet shpejt dhe lehtë. I punuar nga sfungjeri cilësor, roli kryesor i filterit është të avullojë ujin i cili ftohë ajrin që kalon.

Pse ju duhet filteri shtesë?

Freskuesi personal funksionon duke kombinuar fuqinë freskuese të ventilatorit me atë të avullimit të ujit. Por me kalimin e kohës, filteri në mënyrë natyrale shkon e bëhet më i papastër dhe si pasojë, sistemi operon me më pak efikasitet. Prandaj është mirë ta keni një apo më shumë filtera shtesë, që pajisja juaj të jetë çdo herë gati për ta freskuar ajrin në hapësirën tuaj personale.

Instalohet shpejt dhe lehtë

Është më ekonomike ta bleni një filter se sa komplet një pajisje të re, apo ajo? Andaj sigurohuni që freskuesi juaj ka mjaftueshëm filtera shtesë, që të funksionojë në mënyrë efikase edhe pas një kohe të gjatë. Ne ju rekomandojmë t’ia ndërroni filterin çdo gjashtë muaj.

Nuk keni Freskuesi personal Rovus? Shikoni produktin duke klikuar këtu.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star